marmara park: uzaylıların ödül verdiği avm


Doğru mu kızım be burda insanlar mı yandıydı?

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yer alan Marmara Park uluslararası bir etkinlikte ‘en iyi AVM’ ödülünü aldı. Bu ‘mutlu’ haberi, AVM’nin kurumsal hesabında paylaşıldığı haliyle aşağıda okuyabilirsiniz.

Aslında bu ödül bir ‘uzaylı hikayesi’. Cevabı için yukarıdaki soruya ve aşağıda yer alan kısa videoya bakmak lazım. ‘Türkiye’nin ilk uzay temalı AVM’si aldığı ödül ile uzay temasının hakkını verdiğini, insanlığın ve onun adalet, vicdan, hakkaniyet gibi yapıtaşlarının çoktan Dünya’ya yabancı bir ‘uzaylı’ değerler sistemi ile yer değiştirdiğini kanıtlamış oldu.

Tebrik edelim ve bu ‘başarı’ hikayesini duymayan hiç kimsenin kalmaması için üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret edelim…

marmara_park_mipim_1

En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü Marmara Park’ın! 

Gayrimenkul sektörünün en prestijli fuarı olan MIPIM 2013′de ödüller sahiplerini buldu. Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen törene “Onur Ülke” olarak katılan Türkiye, birçok ödülle damgasını vurdu.

Jüri ve katılımcıların oylarıyla “En İyi Alışveriş Merkezi” kategorisinde ödül, Ece Türkiye Grubu tarafından yönetilmekte olan Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin oldu. ECE Grubu, aynı zamanda Stuttgart’taki Milaneo projesi ile de “Best Futura Mega Project” dalında ödüle layık görüldü. ECE Grubu CEO’su Alexander Otto, Marmara Park’ın kazandığı ödül ile ilgili olarak “Bu anlamlı ödül, yaptığımız işin kalitesinin onaylanmasıdır. Bu anlamda projenin gerçekleştirilmesinde katkısı olan tüm ekibimize ve mimarlarımıza teşekkür ediyorum” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Ödülün çok kısa hikayesi

IMG_6031

marmara_evrensel

http://esenyurtuunutma.org/

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s