mutlukent’e internet haberciliği ödülü


TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından, 7. Şehircilik Kongresi kapsamında verilen Kent Planlama Basın Ödülleri‘nden internet haberciliği dalındaki ödüle, blogda yaptığım yayınlarla kent gündemindeki konuları bilimsel bir şekilde kamuoyuna yansıttığım için layık görülmüşüm. Bu blog için daha anlamlı bir ödül düşünemiyorum.  Şehir Plancıları Odası’na çok teşekkür ederim, beni son derece mutlu ettiler.

7. Türkiye Şehircilik Kongresi Programı için tıklayın.

SAYIN YAŞAR ADNAN ADANALI

MUTLU KENT “başka bir kent mümkün …”

TMMOB Şehir Plancıları Odası tarafından, 8 Kasım Dünya Şehircilik Günü kapsamında her yıl düzenlenen Kolokyum’un 35.si aynı zamanda 7. Şehircilik Kongresi 14-15-16 Kasım 2011 tarihlerinde İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde “Herkes İçin Kent, Herkes İçin Planlama: Akıllıca, Adaletle, Yeniden” ana teması ile gerçekleştirilecektir.

7. Şehircilik Kongresi programı çerçevesinde “Kent Planlama Basın Ödülleri” verilecektir. “Kent Planlama Basın Ödülleri” yerelde ve yurt genelinde yaptıkları haber ve yayınları nedeniyle kent kültürüne ve kentlilik bilincine olumlu katkılarda bulunduğu, kentsel sorunları yakından izleyerek gündeme taşıdığı, kent ve bölge planlama mesleğine ilişkin bilimsel ve teknik görüşlere duyarlılık gösterdiği düşünülen basın kuruluşlarına ve mensuplarına verilmektedir.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Yönetim Kurulu tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde, söz konusu ödülün Mutlu Kent “başka bir kent mümkün…” bloğunuzda yaptığınız yayınlarla kent gündemindeki konuları bilimsel bir şekilde kamuoyuna yansıtmanız sebebi ile İnternet Haberciliği Dalında, şahsınıza verilmesi kararlaştırılmıştır.

Ödül Töreni, Kongrenin birinci günü olan 14 Kasım 2011 Pazartesi günü saat:17.30’da İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yapılacaktır. “Kent Planlama Basın Ödülleri” törenine katılımınızı diler, saygılar sunarım.

Dr. Ümit ÖZCAN
Genel Sekreter 

 

mutlukent’e internet haberciliği ödülü” üzerine 3 yorum

  1. tebrikler! aklın kötümserliği, iradenin iyimserliği ile yola devam etmeniz dileğimle.
    mazlumların eyleme dökülen iradelerinin, teslim olmayışlarının, kısa da olsa zaferlerinin, onurlu mücadelelerinin öykülerine daha fazla yer verseniz, ne güzel olur. hem illa bugünden olmak zorunda değil, dünden de olur. dünü olmayan bir yarın, ve elbette başka bir kent hayal edebilir miyiz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s